KIM JESTEŚMY?

Akademia Triola to innowacyjna firma prowadząca zajęcia muzyczne (wokalne/instrumentalne/rytmiczne) dla palcówek oświatowych oraz osób indywidualnych: dzieci i dorosłych.
Na zasadzie outsourcingu kadry dostarczamy do firm, szkół i innych placówek edukacyjnych trenerów i instruktorów, którzy prowadzą zajęcia w wybranej przez klientów formie:
⦁  cyklicznych lekcji indywidualnych lub  grupowych;
⦁ jednorazowych warsztatów;
Zapraszamy placówki edukacyjne, szkoły muzyczne i artystyczne, domy kultury, przedszkola oraz inne podmioty prowadzące pozaszkolne formy edukacji artystycznej do podjęcia z nami współpracy polegającej na powierzeniu części swoich zadań naszej kadrze. Nasi nauczyciele, trenerzy czy instruktorzy dojadą do wybranego przez Państwa miejsca i przeprowadzą zajęcia według Państwa życzenia na najwyższym poziomie.
Oferujemy jasne warunki rozliczania (faktura), nadzór metodyczny nad wybraną przez Państwa osobą, organizowanie zastępstw, prowadzenie dokumentacji zajęć, pracę według przedstawionego nam programu lub stworzenie nowego na życzenie klienta.Wystarczy skontaktować się z nami, a my dobierzemy odpowiednią osobę z naszego zespołu do wykonania powierzonego nam przez Klienta zadania.

Nasz zespół to grupa młodych, energicznych i kreatywnych ludzi, którzy na równi z muzyką kochają pracę z dziećmi. Czerpiemy ogromną satysfakcję z naszych wspólnych spotkań, co z kolei motywuje nas do stałego rozwoju i poszerzania kompetencji. Wszystkich z nas cechuje duży dystans do siebie, dlatego czasem lubimy się też trochę powygłupiać 🙂  Mamy w sobie ogrom cierpliwości, bo rozumiemy, że na etapie wczesnoszkolnym najbardziej efektywnym sposobem nauki jest właśnie zabawa. Mimo to, do ogółu procesu kształcenia podchodzimy bardzo poważnie i profesjonalnie. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest stopniowe budowanie relacji z dziećmi, do czego nasi nauczyciele są świetnie przygotowani.

Wierzymy, że poczucie bezpieczeństwa, zaufanie i swoboda na zajęciach to czynniki, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć optymalne warunki do rozwoju naszych małych adeptów.