Zapraszamy do współpracy Szkoły Muzyczne, Musicalowe i Artystyczne, Chóry, Domy Kultury, Przedszkola, Studio Wokalne i Teatralne oraz inne placówki, chcące rozszerzyć swoją ofertę o zajęcia ze śpiewu/emisji głosu.  Nasi instruktorzy dojadą do wybranego przez Państwa miejsca i przeprowadzą zajęcia według Państwa życzenia na najwyższym poziomie. Długość oraz częstotliwość lekcji, podobnie jak ich formę (pojedyncze/grupowe)ustalamy indywidualnie według potrzeb i preferencji danej placówki.
Na zajęciach pracujemy nad dykcją, artykulacją, emisją, intonacją oraz oddechem. Przywiązujemy dużą wagę do doskonalenia poszczególnych trybów wokalnych. Wzbogacamy barwę głosu poprzez odpowiednie ćwiczenia. Uczymy również, w jaki sposób używać poszczególnych efektów wokalnych zgodnie z ich stylistyką i przeznaczeniem. Skupiamy się na frazowaniu, interpretacji oraz improwizacji w poszczególnych utworach. W swojej pracy opieramy się głównie na technikach SLS (Speech Level Singing) oraz CVT (Complete Vocal Technique) ale stale poszerzamy swoją wiedzę o najnowsze, specjalistyczne publikacje medyczne.
Dysponujemy unikatową bazą ćwiczeń autorstwa światowej sławy trenerów wokalnych takich jak Kim Chandler czy Cathrine Sadolin.
Przygotowujemy naszych uczniów do wystąpień publicznych, koncertów, festiwali czy programów telewizyjnych. Na pierwszym spotkaniu oceniamy predyspozycje, umiejętności i potencjał ucznia. Zapisujemy poszczególne parametry, by w trakcie trwania naszej nauki precyzyjnie określać postępy i efekty naszej wspólnej pracy.

 

 

  • 0

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *